Faydalı Farkındalık!

Greyfurt!

Akademik eğitimlerin ardından 10 yılı aşkın bir süre piyasada aktif rol aldıktan sonra Damla & Emre Canbulat tarafından kurulan Greyfurt Reklam Fotoğraf bugün kurulduğu Kocaeli'nin sınırlarını aşarak bir çok şehirde faaliyet gösteren yerel, ulusal ve global markalara hatta sektöründeki diğer reklam ajanslarına çözümler üretme noktasına gelmiştir.

Kurulduğu dönemde yalnızca grafik tasarım ve fotoğraf çözümleri üreten Greyfurt, günümüzde ise ekibini ve ekipmanını genişleterek kurumsal video prodüksiyon, kurumsal yazılım, web tasarım, marka danışmanlığı ve sosyal medya yönetimi alanlarında da ajans hizmetleri vermektedir.

Uzun süren toplantılar, mesai saatleri ve soğuduğu için bitmeden yenisini aldığımız binlerce kahvenin bize öğrettiği şey ise;

Her firma Greyfurt ailesinin yeni bireyleri anlamına gelir ve Greyfurt için aile önemlidir.

Uneven Image

Masa Üstü Yayıncılık

Amblem / Logotype, Kurumsal Kimlik Argümanları (kartvizit, antetli kağıt, diplomat zarf, cepli dosya, fatura-irsaliye vb.), Firma Kataloğu, Insert, El İlanı, Indoor tasarımlar (iç mekan duvar giydirme ve tabela uygulamaları), Outdoor Tasarımlar (dış mekan tabela uygulamaları, duvar giydirme, billboard, raket, megalight, durak tasarımları, cam bina giydirmeleri), araç giydirme, fuar organizasyonları için roll-up, fuar stand tasarımı.

Foto & Video Çözümleri

2000 yılından bu yana üst düzey deneyimlere sahip profesyonel kadrosuyla Greyfurt Reklam Fotoğraf, son teknolojik ekipmanlarla donatılmış, kusursuz fotoğraf prodüksiyon hizmetleri sunar. Siz de mekan çekimleri, menü-restaurant çekimleri, ürün çekimleri, kurumsal organizasyon çekimleri konularında deneyimli reklam ajansı Greyfurt ile iletişime geçebilir; kalitesi ve estetik algısı en yüksek düzeylerde olan fotoğraf prodüksiyon hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Web Tasarım

Greyfurt Reklam çağdaş bakış açısı ve iletişim dinamiklerine hâkim ekibi ile hedef kitlenize ve sektörünüze göre kurgulanmış, modern web hizmetleri sunar. Tamamen taleplerinize bağlı olarak web siteniz için a’dan z’ye grafik ve yazılım çalışmaları gerçekleştirir ve sitenizin menü yapısından içeriklerine kadar gereken her şeyi hazırlar. Üzerinde mutabık kalınan web sitesi tasarım çalışması üzerinden tüm çalışmalar gerçekleştirilir ve web site projeniz tamamlanarak tarafınıza teslim edilir.

Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzde her kitleden bireylerin kolaylıkla ulaştığı sosyal medya ile markanızı tanıtın. Doğru paylaşımlar ve içerikler, hashtag kullanımı, seo uyumluluk vb. detaylara özen göstererek Hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Kitlelerin aktif olarak kullandığı Facebook, Twitter, Instagram hesaplarında paylaşılacak post ve storyler ile farkındalık yaratabilirsiniz. Greyfurt reklam fotoğraf sosyal medya yönetimini sizin adınıza aktif kullanarak birçok kitleye ulaşmanızı sağlayabilir.

Promosyon Çözümleri

Hedef kitlenizin olduğu her mekânda logonuz ile sizi tanıtacak ürünlerin göz önünde bulunması hafızalara yer etmenizi sağlayacaktır. Boyut fark etmeksizin seçeceğiniz tüm ürünler tanınırlığınızı arttıracaktır. Markanızın kurumsal yüzünü kaliteli materyaller ile birleştirerek tasarımdan üretime kadar olan süreçte promosyon seçimlerinizde markanıza değer katmak adına yanınızda yer alıyoruz.

Kurumsal Tanıtım Filmi

Tanıtım filmleri, potansiyel müşterilere ulaşarak dikkat çekmek ve tanıtım filmi hazırlanan ürünü, hizmeti veya kurumu en doğru ve anlaşılabilir şekilde ifade etmektir. Tüm iletişim stratejilerinde olduğu gibi bu konuda da müşteri brief’i çok önemlidir. Brief’teki beklentiler doğrultusunda, tamamen hedef kitleye ve marka sektörüne göre tasarlanmış bir tanıtım filmi marka imajına değer katar ve potansiyel müşterileriniz üzerinde maksimum etkileşimi oluşturarak müşteri sayınızın artmasını sağlar.

Aile

Team

Damla CANBULAT / Ajans Başkanı
Emekçi patroniçe. Elbette bu işe adayacağı daha çok yılları var fakat geldiği nokta ile de gurur duymaya yetecek çalışmalara imza atan, bir alaylı kadar tecrübeli, okullu ajans başkanımız.
Team

Emre CANBULAT / Fotoğrafçı
Ajansın ebeveyni. Asıl işi fotoğraf sanatçılığı fakat biz onun omuzlarına o kadar çok unvan yükledik ki bazen kendisi de en son hangi işin erbabı olduğunu unutabiliyor. Ama bizi seviyor ve çok güzel fotoğraf çekiyor :)
Team

Enes ATICI / Videolog
Greyfurt’un evladı. Havadan, karadan ama en çok havadan çekimlerimizin sahibi, pek havalı Enes Atıcı. Şaka bir yana iş ahlakı da drone’u kadar yükseklerde olan ajansımızın pek proteinli videocusu.
Team

Hazal TANRİVERDİ / Kurumsal İletişim Uzmanı
Telefon/Tablet/Bilgisayar üçlüsü ile kurumun iç ve dış koordinasyonunu sağlayan, "şunu bi tık yukarı mı alsak?" diyerek her gün hayal gücümüze ortak olan, hesap kitabı elinden bırakmayan iletişimde uzman ekip arkadaşımız.
Team

Birkan YILMAZ / FOTOĞRAFÇI
Sanatsal, ticari veya keyif için… Nasıl isterseniz onun fotoğrafını çekebilecek, yüksek kapasiteli bir sağ kol daha… Fotoğrafçılığının hakkını, her çekimden sonra çıkan kaliteli sonuçta gösteren  ekip arkadaşımız.
Team

Zeynep / JOKER
Asistansız olmayacak işler vardır, ama Zeynepsiz olmayacak çok iş vardır. Bir fotoğraf sanatçısının asistanı olmanın verdiği keyfi hiçbirşeye değişmediği için kendisi çekimlerimizin gözbebeği oldu.