Yorumlar

“Emeğin en yüce değer olması kavramı; kol veya zihin gücünün satılması üzerinden değil ortaya çıkarılan ürünün bir meta olarak değer kazanması perspektifinden değerlendirilmelidir. Emek bir meta değildir ve fiyatı yoktur.

Sizlerin üretimleriniz için ortaya koyduğunuz emek paha biçilemez. Bu yaklaşımla; sizlerle yaptığımız tüm çalışmalarda istenen sonuçlara ulaşma noktasında hiçbir problem yaşamadık. Sebebi; ortaya çıkardığınız ürünü satmak gibi bir dertle değil öncelikle tüm çalışma sürecinde kendinizi tatmin etmekle yola çıkıyor olmanız. Bu inancınızı yitirmeyin. İnsan odaklı yaklaşımınız, genç ve üretken ruhunuzla birleştiğinde ortaya çıkan metanın (ürünün) saygınlık kazanmaması, değer görmemesi mümkün değildir.

Bu ışık sizlerde fazlasıyla mevcut. Başarılarınız daim olsun.”

Görsel beğeni göreceli bir kavram olmasına rağmen çalışmaları ile herkesin beğenisini garanti eden Greyfurt Reklam web tasarımımız ile takdire şayan bir çalışma sundu. Emek ve başarıyı greyfurt çatısı altında tutan tüm greyfurt ekibine teşekkür ederim.

Günümüz teknolojisi ile gelişen ve değişen platformlarda kendimizi tanıtmamız adına web sitesi ihtiyacımız ile ilgilenen, beğenimizi kendine hedef edinen Greyfurt ailesine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Cafemizin ön yüzü ve sembolü olan logomuz ve menü tasarımlarımızda tüm isteklerimizi göz arda etmeksizin büyük uğraşlar ve çaba sarf ederek istediğimiz formatta hazırlayan Greyfurt Reklam Fotoğraf ekibine teşekkür ederiz.

Firmamızın kuruluşundan itibaren yanımızda olan Greyfurt Reklam Fotoğraf çalışmaları ve işlerine olan hassas yaklaşımları ile birçok ihtiyacımızı eksiksiz bir şekilde sundu. Önümüzdeki süreçte birçok başarılı çalışmaya Greyfurt Reklam Fotoğraf ile devam etmek temennisindeyim. Verilen emek ve büyük uğraşlar için Greyfurt ailesine teşekkür ederim. Çalışmalarınızdaki başarınız aynadaki yansımanızdır.